20 груд. 2013

Шановні батьки, вчителі та учні!

19 груд. 2013

Шановні учні, батьки, вчителі!

Щиро вітаємо всіх з Днем Святого Миколая! Добра, милосерддя, любові до ближнього!
13 груд. 2013

Шановні учні, батьки, ветерани Чорнобилю, вчителі!

Біля пам'ятника героям Чорнобиля відбулася урочиста лінійка з нагоди вшанування подвигу ліквідаторів чорнобильської аварії
9 груд. 2013

Шановні учні, батьки, вчителі!

10.12.2013 відбудеться урочисте закриття Малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини" Запрошено почесну гостю Бродську Валентину Тимофіївну - голову ради ветеранів ВВв Північної Салтівки 3.
1 груд. 2013

Вітаємо учнів, батьків, вчителів

з Днем народження школи! Нам 24 роки! Успіхів, здоров'я, натхнення! Моя школа — рідне коло вчителів і друзів. Я не спізнююсь ніколи й на відмінно вчуся. Я люблю усі предмети, навіть математику. Особливо з інтернетом я люблю займатися. Є гуртки і кабінети, ще й розваги різні. Як же можна не любити свою школу рідну?
26 лист. 2013

До уваги учнів, батьків, вчителів.

29.11.2013 о 12-30 відбудеться урочисте відкриття науково-практичної конференції "Всесвіт знань". Запрошені гості - випускники школи, переможці ІV етапу МАН.
22 лист. 2013

На базі ХСШ 166 "Вертикаль"ідбувся районний семінар практичних психологів.

Тема семінара "Психологічний супровід підготовки учнів до Державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання"
21 лист. 2013

22.11.2013 відбудеться урочисте відкриття Малих олімпійських ігор!

Вітаємо учнів, батьків, вчителів з відкриттям Малих олімпійських ігор! Бажаємо учасникам міцного здоров'я, спортивних перемог!
11 лист. 2013

Вітаємо переможців районного конкурсу

"Юні винахідники та раціоналізатори" з І місцем. Бажаємо перемоги в міському конкурсі!
8 лист. 2013

Вчителі та адміністрація закладу вітають Федіну Анастасію Олександрівну!

Вчителі та адміністрація закладу вітають Федіну Анастасію Олександрівну! Яка посіла ІІ місце І районого етапу фестивалю ораторського мистецтва!!!