Батьківська рада

ГОЛОВА ШКІЛЬНОЇ БАТЬКІВСЬКОЇ РАДИ                                             НЕІЗВЄСНА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

Положення про батьківську раду  ХЛ № 166 "Вертикаль"

ПЛАН РОБОТИ БАТЬКІВСЬКОЇ РАДИ НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

№з/п

Відповідальна особа

Відмітка про виконання

1.

1.Вибори голови, заступника та секретаря батьківської ради школи.

2. Затвердження плану роботи батьківської ради.

3.Знайомство з нормативними документами з питань організації батьківської ради

Виконано

2.

1. Про нормативно-правову базу з питань залучення благодійних внесків.

2. Про механізм залучення та оприбуткування благодійних внесків.

3. Про результати посилення батьківського контролю за навчанням учнів у I семестрі

Вересень 2023

3.

1. Звіт голови громадського контролю за станом харчування учнів.

2. Звіт директора школи про підсумки роботи школи за I семестр 2022/2023 навчальний рік.

3. Про проведення новорічних свят.

4. Про роботу школи щодо напрямку «Обдарована дитина» та допомога батьків у навчанні учнів

Грудень  2023

4.

1. Про результати поглибленого медичного огляду учнів 1-4-х класів.

2. Профілактика дорожньо-транспортного та побутового травматизму серед учнів

Травень  2024

5.

1. Звіт голови батьківської ради про залучення та використання благодійних внесків.

2. Вибори голови, заступника та секретаря батьківської ради школи.

3. Підведення підсумків роботи батьківської ради школи в 2022/2023

4.Обговорення плану роботи батьківської ради на 2023/2024 навчальний рік.

Червень 2024

ПОЛОЖЕННЯ ПРО РАЙОННУ БАТЬКІВСЬКУ РАДУ

АКТИВ РАЙОННОЇ БАТЬКІВСЬКОЇ РАДИ

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД РАЙОННОЇ БАТЬКІВСЬКОЇ РАДИ

2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

13 жовтня 2021 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 166 "Вертикаль" відбулась зустріч виконувача обов'язків Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича з батьківською громадою Київського району.

Під час зустрічі Ігор Олександрович розповів про пріоритетні проєкти міської влади щодо розвитку Харкова, які будуть реалізовуватися упродовж найближчих років. Окремо зупинився назаходах, що проводяться у Харкові з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Батьківська громадськість району висловила подяку Ігорю Олександровичу та його команді за розвиток та процвітання нашого міста.

Батьки мали змогу обговорити з очільником міста актуальні питання щодо ремонту кабінетів та харчоблоків, заміни вікон, облаштування території дитячих садків, тощо. Крім того, батьки звернулись з пропозицією щодо додаткового встановлення макетів ростових фігур у вигляді дітей-школярів біля пішохідних переходів в районі закладів освіти. На всі свої проблемні питання учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді.

Захід пройшов конструктивно, у доброзичливій атмосфері.