Наш ліцей

№ у системі

Код ЄДРПОУ:

Повна назва:

Комунальний заклад «Харківський ліцей №166 «Вертикаль» Харківської міської ради »

Скорочена:

ХЛ №166

Тип ЗЗСО:

Ліцей

Новий тип ЗЗСО:

Ліцей з початковою школою та гімназією

Форма власності

комунальна

Тип місцевості:

міська

Індекс:

Поштова адреса:

Україна, Харківська область, м. Харків, Київський район, вул. Метробудівників, 17

Код КОАТУУ:

Телефони:

(057)725-13-31

Сайт(и)

ЗЗСО на порталі «Нові знання»

Електронна реєстрація в заклад загальної середньої освіти

Директор:

Коломієць Світлана Радіонівна

Мова навчання:

українська

Профілі навчання:

Іноземної філології

Спроможність закладу освіти (учнів):

Кількість учнів:

Кількість персоналу:

Кількість класів:

Кількість приміщень:

Кількість інклюзивних класів:

Кількість учнів в них:

Бюджетування (засновник)

Бюджет Харківської міської територіальної громади (2055400000)

Науково-методична проблема школи:

"Розвиток індивідуальних здібностей учня як складова реалізації диференційованого підходу до навчання та підвищення якості навчально-виховного процесу".

Концепція діяльності і перспективного розвитку.

Організаційна структура навчального закладу.

Структура науково-методичної роботи закладу.

Нагороди закладу:

Грамота управління освіти адміністрації Київського району за організацію та проведення ЗНО у 2020 році.

Грамота спілки ветеранів ІІ Світової війни за виховання підростаючого покоління у 2019 році.

Грамота Департаменту освіти Харківської міської ради за ІІІ місце в огляді-конкурсі на кращий кабінет "Захист Вітчизни" у 2017 році.

Грамота управління освіти адміністрації Київського району за організацію військово-патріотичної роботи у 2018 році.

Історична довідка:

1990       Створення аерокосмічного ліцею «Вертикаль».

1991       Початок співробітництва з Харківським планетарієм.

Початок роботи авіамодельного гуртка. У навчальному закладі працюють 27 гуртків та секцій за  інтересами.

1992       Укладено угоду про співробітництво з ХАІ, ХДУ, Французьким культурним центром. Відкрито перший комп'ютерний клас. Команда учнів закладу (10-11 класи)- чемпіони міста з волейболу. Призери фестивалю ліцеїв у м. Новосибірську (Росія).

1993      Презентація ліцею. Відкриття другого комп'ютерного класу. Укладено угоду про співробітництво з ХІЛ-ом. Команда закладу - переможець обласних змагань з парапланерного спорту.

1994      Організація лабораторних практикумів на базі вузів міста. Підтверджено статус чемпіонів м. Харкова з волейболу.

1995      Ліцей - член УМАКО «Сузір'я». Початок співробітництва з Британським центром. Друге місце у міських змаганнях з лижних гонок.

1996      Створення на базі ліцею навчально-виховного комплексу №166. Звання лауреата конкурсу «Школа року» у м. Бєлгороді (Росія). Друге місце у міських змаганнях зі спортивного орієнтування.

1997      Перехід школи першого ступеня в окремий корпус. Перемога в інтелектуальних іграх серед школярів Київського району м. Харкова. Перемога в очному турі аерокосмічної школи «Сузір'я».

1998      Початок роботи навчального закладу в одну зміну. Перемога серед шкіл міста у лижних гонках. Перший футбольний матч між командами вчителів та учнів. Перемога у районному конкурсі з правової освіти школярів.

1999      На базі закладу розпочинає роботу футбольний клуб «Севср». Перемога у районному екологічному

конкурсі «Свій голос я віддаю на захист природи».

2000      Початок співробітництва з Нюрнберзьким центром. Відкриття музею історії НВК. Перемога у змаганнях зі швидкісного радіоорієнтування.

2001    Вибори шкільного Президента — новий крок у роботі учнівського самоврядування школи. Перемога у міському фестивалі «Золотий ОЛІМП».

2002      Реконструкцій актової зали закладу. Перемога у районних змаганнях турніру  «1000 команд»  та легкоатлетичній естафеті.

2003      Відкриття оновленого комп'ютерного класу. Друге місце за підсумками II туру учнівських олімпіад.

2004      Встановлення радіо-Internet –каналу. Перемога у районних змаганнях турніру «1000 команд». Друге місце за підсумками II туру учнівських олімпіад.

2005      Початок роботи в складі комплексу закладу дошкільного виховання. Друге місце за підсумками II туру учнівських олімпіад.

2006      Створення Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 166 «Вертикаль» з поглибленим вивченням англійської, французької, німецької мов.

2008      Встановлено новий навчальний комп’ютерний комплекс у складі десяти комп’ютерів у кабінет інформатики.

2011      Малюкова Маргарита – «Учень року – 2011», стипендіат Президента України, абсолютний переможець МАН І-IV етапів, єдина в Україні отримала 200 балів по ЗНО.

2012      Губарєва Анастасія – абсолютний переможець МАН I-IV рівнів, всесвітній переможець МАН з французької мови.