Актив учнівського самоврядування

Президент УС  Країна Ультра                                 -    Шкурат Віолетта        10-А

Заступник президента, керівник центру «Досуг»    -    Тітова Альбіна            10-А

Керівник центру «Геракл»                                     -    Келеберда Максим       9-Б

Заступник                                                             -   Ніколаєнко Тимур         9-В

Керівник центру «Інтелект»                                  -   Яненко Марія               10-Б

Заступник                                                             -   Нематуллоєва Сафіна   7-В

Керівник центру «Правознавець»                          -  Берднікова  Ілона         10-А

Заступник                                                             -   Павленко Олександр    8-Б

Керівник центру  «Всезнайка»                               -   Шевцова Марія             9-А

Заступник                                                             -  Мужичук Дар’я              8-В

Керівник центру  «Бджоли»                                   - Пономаренко Таісія       9-А

Заступник                                                              - Купрійова Анна             8-Б

Керівник центру «Малятко»                                    - Яненко Марія               10-Б

Заступник                                                              - Незовибатько Діана      8-А

Центр «Милосердя»                                               - Педан Марія                 11-А

Заступник                                                              - Кузьміна Анастасія       9-В

Редколегія                                                             - Шевцова Марія              9-Б

Польшана Ульяна         9-Б,

Лемента Анна                  8-А

Міжнародні документи

1. Декларація прав дитини, проголошена Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй 20.12.1959 р.

2. Конвенція про права дитини, прийнята та відкрита для підпи­сання, ратифікації та приєднання резолюцією 44/25 Генеральної Асамблеї ООН 20.12.1989 p.; ратифікована в Україні 21.02.1990 р.

3. Підсумковий документ Спеціальної Сесії Генеральної Асамблеї ООН «Світ, сприятливий для життя дітей» (травень 2002 p., Нью-Йорк).

Національні документи

1.      Конституція України (розділи I, П,  XI).

2.     Закон України «Про освіту» (ст. 1-18, 35-36, 50 - 57, 59-60).

3.      Закон України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 р.   № 651-Х.

4.      Закон України «Про позашкільну освіту», №1841-ІІІ, із змінами від 06 червня 2005 р.

5.      Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

6.      Закон України „Про громадські об’єднання”.

7.      Закон України „Про молодіжні і дитячі громадські організації”.

8.      Закон України „Про охорону дитинства”

10.  Концепція національно-патріотичного виховання дітей і молоді, затверджена наказом МОНУ №641 від 16.06.2015.

11. Концепція  Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2006-2016 роки” (розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2006 р. №229-р.)

12. Программа „Основні орієнтири виховання учнів 1-12 класів у загально-освітніх навчальних закладах України” (затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 17 грудня 2007 р. №1133).

13. Типове положення про загальноосвітній навчальний заклад (наказ Міні-стерства освіти і науки України від 29.04.2002, №284, ст.49, 50).

14. Розпорядження Кабінету Міністрів України „Про затвердження плану заходів щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві” від 25.04.2012, №236.

15. Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України „Щодо виховання сучасного громадянина в політкультурному середовищі засобами позакласної роботи” від 27.97.2012 р. №1/9-530.

Міські документи

1. Статут Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС).

2. Положення та статут Клубів та Центрів ХМОУС.

Районні документи

1. Статут громадської дитячо-громадської асоціації Київського району „ШУМ”.

Шкільні документи

1. Статут навчального закладу.

2. Положення про учнівське самоврядування навчального закладу.

3. Статут органу учнівського самоврядування (дитячо-громадської організації).

4. Положення про громадські об’єднання школярів у навчальному закладі.

• Традиційні заходи учнівського самоврядування "Країна Ультра"

- Проект "З любов'ю до України"

- Проект "Творіть добро"

- Проект "Ми миротворці"