Сторінка практичного психолога

У навчальному закладі відсутній практичний психолог

За психологічною консультацією звертатися до заступника директора з виховної роботи Панченко Ганни Геннадіївни.

Контактні дані:

Тел: (057) 725-13-31

e-mail: [email protected]

Якщо вам потрібна негайна психологічна допомога, її можна отримати,використовуючи контакти, наведені нижче

1. цілодобова лінія "Між нами" Львівського міського центру соціальних служб - 0800 307305

2. цілодобова безоплатна правова допомога FreeLega1Aid - 0800 213103

безоплатна правова допомога

3. Гаряча лінія НУО "Людина в біді". Безкоштовні психологічні консультації 24/7

0800 210160

4. Сильне емоційне потрясіння, стрес, відчутя небезпеки можуть викликати у вашої дитини психологічну травму. Якщо дитині потрібна допомога спеціаліста - можна звернутися на Гарячу лінію Ла Страда-Україна/LaStrada-Ukraine, яка працює в режимі онлайн.

ВАЖЛИВІ ТЕЛЕФОНИ

ДИТЯЧА ГАРЯЧА ЛІНІЯ 116-111 АБО 0800-500-225

ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ ЩОДО БУЛІНГУ 116-123

ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ГЕНДЕРНОЇ ДИСКРИМІНАЦІЇ 116-123 АБО 0800-500-335

УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ З ПРАВ ЛЮДИНИ 0800-50-17-20

УПОВНОВАЖЕНИЙ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ПРАВ ДИТИНИ 044-225-76-75

ЦЕНТР НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ 0800-213-213

В умовах віськового стану та дистанційної освіти важливо зберігати спокій, підтримувати один одного та піклуватися про психологічне здоровя учасників освітнього процесу. Далі ви знайдете корисну інформацію по цьому напрямку. Як підтримати та заспокоїти дитину під час війни.    Підтримка батьків і дітей під час війни.

Шановні учасники освітнього процесу: учні, батьки, вчителі, за цим посиланням,  Основні напрями  діяльності практичного психолога, Ви можете ознайомитися з  основними напрямами та видами діяльності практичного психолога.

Телефони довіри  Телефон довіри - один із видів соціально значущих послуг. Ця послуга надає можливість ананімної телефонної бесіди з кваліфікованим консультантом. У ході розмови абоненту може надаватися інформація і психологічна підтримка, а також абонент може передавати відомості консультанту.  Телефон довіри часто використовується для консультування по складним і суперечливим темам, обговорення яких в особистій бесіді могло би бути  доволі складним і скрутним - це міжособистісні і сексуальні відносини, вживання психотропних речовин, тяжкі життєві обставини, тощо.

Національна гаряча лінія для дітей та молоді - це чудова можливість задати  питання та поспілкуватися на теми, які Вас турбують:  питання булінгу в освітньому середовищі, питання щодо освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, в умовах пандемії COVID - 19, питання щодо порушення прав дітей у навчальних закладах. Не зволікайте, звертайтесь за експертною консультацією.  Телефон Національної гарячої лінії для дітей та молоді

У кожної людини є дивовижна можливість - мріяти. Поки людина живе, вона завжди про щось мріє. І мрії стають реальністю, коли перетворюються  на життєві цілі. Для сучасної молоді визначитися з вибором майбутньої професії, а отже і власної долі, є завданням непростим. По-перше, випускники розуміють, що вони мають обрати не просто улюблену, а й актуальну в майбутньому професію і зробити цей вибір не в останньому класі. По-друге, вони вже зараз повинні плануватим стратегію власного життя, орієнтуватись в системі найрізноманітніших неоднозначних цінностей. Вони повинні визначити своє життєве кредо та свій стиль уже сьогодні, щоб потім, у дорослому житті, бути щасливими, успішними й конкурентнознатними.
       Посилання в Психологічний супровід профорієнтації в КЗ ХСШ №166 "Вертикаль"  допоможуть Вам, діти, визначитись з планами на майбутнє. Бажаємо успіхів!

Шановні батьки, учня, вчителі, за цим посиланням,  Установи, служби та організації, які забезпечують соціальний захист дітей в Київському районі м. Харкова, Ви зможете отримати фахову, кваліфіковану допомогу з гуманітарних питань та питань соціального захисту дітей.

Шановні батьки, вчителі та учні закладу! У звязку зі зростанням чисельності випадків небезпечної поведінки дітей, зокрема обумовлених впливом  соціальних мереж в інтернеті, Міністерство освіти і науки України надіслав лист з рекомендаціями (Лист МОНУ 1/9-128 від 10.03.2021 "Щодо необхідності проведення додаткових профілактичних заходів в середовищі дітей та підвищення обізнаності батьків"). В цьому листі Ви ознайомитесь з наступною інформацією:
- Поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів
- Телефоні психологічної допомоги та підтримки
- Онлайн консультація для підлітків в Teenergizer
- Інструкція по встановленню "батьківського контролю" для пристроїв з операційною системою Android, а також для пристроїв   "iPhone"  "iPad"   "iPod touch"