6 січ. 2014

Шановні учні, батьки, вчителі!

Вітаємо всіх з Різдвом Хрестовим! Бажаємо родинного щастя та добробуту!
31 груд. 2013

Шановні учні, батьки, вчителі!

Вітаємо всіх з Новим 2014 роком! Здоров'я, успіхів, натхнення!
27 груд. 2013

23 учні пільгових категорій ХСШ № 166 "Вертикаль"

прийняли участь у новорічній музичній виставі "У тридев'ятому царстві" , яка відбулась 27.12.2013 у палаці спорту під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса та голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна
25 груд. 2013

23 грудня учні 4 класів отримали солодощі та цікавий посібник «Ура! Канікули!» в подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса."

24 груд. 2013

Шановні учні, батьки, вчителі!

24.12.2013 Дев'яносто учнів ХСШ № 166 "Вертикаль" прийняли участь у новорічній музичній виставі "У тридев'ятому царстві" , яка відбулась у палаці спорту під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса та голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна
24 груд. 2013

23.12.2013 Відбулося вручення подарунків від Харківского городского Голови!

Шановні учні, батьки, вчителі!

Учні пільгового контингенту прийняли участь у новорічному шоу "Таємниця снігової королеви " з врученням безкоштовних новорічних подарунків від Депутата Верховної Ради України Бережної І. Г.
23 груд. 2013

23 грудня учні 3 класів отримали солодощі та цікавий посібник «Ура! Канікули!» в подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса."

23 груд. 2013

23 грудня учні 1 класів отримали солодощі та цікавий посібник «Ура! Канікули!» в подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса." 23 по грудня учні 2 класів отримали солодощі та цікавий посібник «Ура! Канікули!» в подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса."
23 груд. 2013

23 по грудня учні 1 класів отримали солодощі та цікавий посібник «Ура! Канікули!» в подарунок від Харківського міського голови Геннадія Кернеса."