24 трав. 2013

Свято Останнього дзвоника 24 травня 2013 року

Урочисте дійство відбувається на святково прикрашенному шкільному майданчику. Учні всіх класів, окрім одинадцятикласників, шикуються до загальної шкільної лінійки. Звучить лагідна музика. Під її супровід на майданчик виходять директор школи, почесні гості, учителі. Запрошуються на свято і оди- надцятикласники. Виноситься флаг школи... Усі вітають випускників із закінченням школи.
21 трав. 2013

Урочистий випускний в учнів 4-х класів

21 травня 2013 року в школі відбувся урочистий випускний в учнів 4-х класів, на якому були присутні батьки, вчителі та гості школи. Учні продемонстрували кращі творчі здібності в танцях, співах та акторській майстерності.
17 трав. 2013

Вітаємо Лисенко Євгенію Сергіївну, ученицю 11-А класу -

переможницю Обласного дистанційного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів 7-11 класів Харківської області у номінації Колаж /«Чиста планета – чисте життя» /
8 трав. 2013

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни!

Дякуємо вам за Перемогу, за можливість вчитися у вас сміливості, мужності, відваги, любові до Батьківщини! Завдяки вам наша країна вільна і незалежна! Учні, батьки, вчителі.
19 квіт. 2013

Шановні батьки та учні!

Сьогодні в нашому навчальному закладі проводиться день цивільної оборони. Дякуємо всім за підтримку та співпрацю. Адміністрація
4 квіт. 2013

Шановні батьки та учні!

Сьогодні у Виставковому центрі "Радмірекспохол" відбудеться виставка ІКТ технологій.
22 бер. 2013

Шановні батьки та учні! Весняні канікули

починаються - 25.03.2013 р., закінчуються - 31.03.2013 р., заняття у школі починаються - 01.04.2013 р. за розкладом.
12 бер. 2013

Вітаємо учнів 9-х класів

- учасників І туру VII міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет! Друзі, учителі, адміністрація.
7 бер. 2013

Шановні наші колеги!

Вітаємо Вас з весняним святом 8 Березня! Здоров'я, щастя, натхнення! Адміністрація
4 бер. 2013

Костильову Тетяну - переможницю конкурсу "Київський район очима юних"

щиро вітають учні, друзі, вчителі, батьки. Тетяна, творчих успіхів, натхнення!