Сторінка соціального педагога

ПАНЧЕНКО АННА ГЕННАДІЇВНА -

соціальний педагог комунального закладу "Харківська спеціалізована школа №166 "Вертикаль"  Харківської міської ради Харківської області"

Панченко Анна Геннадіївна

графік роботи:

вівторок: з 9.00 до 18.00

середа  : з 9.00 до 18.00

четвер  : з 9.00 до 18.00

п'ятниця: з 9.00 до 18.00

Шановні батьки та учні!                                                                        Для вирішення питань, що стосуються збереження життя та здоров'я дітей а також захисту прав та інтересів дитини Ви можете звертатися до заступника директора з виховної роботи Філіппського Вячеслава Сергійовича, практичного психолога Соколової Олени Іванівни та соціального педагога Панченко Анни Геннадіївни.

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей.                   Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону. Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною. На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті. Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.                              Електронні банери Національної дитячої «гарячої» лінії: Посилання для розміщення банеру: http://la-strada.org.ua/http://la-strada.org.ua/ndgl_116111.gif.
                                                 Шановні батьки!                                                    З метою покращення профілактичної роботи серед учнів, за нашим закладом закріплений інспектор сектору ювенальної превенції Київського ВП.                                                                                                                                  Старший лейтенант поліції Чумак Євгеній Юрійович, 068-163-25-96

рекомендації

Профілактична робота, яка проводиться службами Київського району у 2017/2018 н.р.
Профілактична робота, яка проводиться службами Київського району у 2016/2017 н.р.

20 березня 2015  Медичним центром "Профiлап" була проведена бесiда з дiвчатами 9-х та 10 класiв.