6 серп. 2013

Про свято першого дзвоника

1 серпня на брифінгу в Кабінеті Міністрів України міністр освіти і науки Дмитро Табачник наголосив, що МОН своїм наказом від 4 липня рекомендує всім навчальним закладам провести Свято першого дзвінка у неділю, 1 вересня. Як саме організувати свято – міністр залишає на розсуд педагогічних колективів.
9 лип. 2013

Підготовка до навчального року

Благоустрій
26 черв. 2013

Підготовка будівлі

Здача рамки
13 черв. 2013

Випуск 9-х класів

11 червня 2013 року ХСШ № 166 „Вертикаль” І-ІІІ ст. випустила своїх випускників - дев'ятикласників.
11 черв. 2013

Закриття табору

Свято для учнів і батькі.
10 черв. 2013

До уваги батьків і вихованців табору!

Відбудеться екскурсія "Фонтани дитинства" у парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка
7 черв. 2013

Шановні батьки та вихованці табору!

Сьогодні у бібліотеці ХСШ № 166 "Вертикаль" відбудуться: - уроки народознавства "Традиції виховання в українській родині", "Без сім'ї нема щастя на землі"; - Засідання бібліотечного активу "Світлиця"; - бібліотечний урок "Твій друг і помічник - підручник"; - бесіда "Книжковими лабіринтами, юні читайлики!"
7 черв. 2013

Шановні батьки та вихованці табору!

Діти 6 загону під керівництвом Соклакової Надії Віталіївни в межах навчальної практикиздійснюють виховний захід "Краса рідної природи французькою мовою". Запрошено викладача та синхронного перекладача з Ніберу Д.Смітта.
6 черв. 2013

Шановні батьки та вихованці табору!

Сьогодні вихованці 3 загону табору відпочинку з денним перебуванням "Вертикаль" відвідали гурток "Чарівні руки митця". Вихователь загону Бурковська Оксана Євгенівна.
5 черв. 2013

Шановні батьки та вихованці табору!

Сьогодні відбулася туристична подорож 9-10 загонів табору відпочинку з денним перебуванням "Вертикаль" до мальовничих екуточків Харківщини під назвою "Подорож шляхами трубадурів" в рамках культурних зв'язків з м. Тюбінтен (Німеччина)