5 черв. 2013

Шановні батьки та вихованці табору!

Сьогодні вихованці 3 та 4 загонів вперше відвідали Екопарк! Діті із задоволенням вивчали тваринний та рослинний сві парку.
4 черв. 2013

Шановні батьки та вихованці табору!

Сьогодні відбудеться екскурсія до Центру дитячої та юнацької творчості № 3 на виставу "Несподівана знахідка". Бажаємо пізнавального перегляду та гарного настрою!
3 черв. 2013

Шановні вихованці табору відпочинку з денним перебуванням "Вертикаль"

Сьогодні у загонах табору проводяться творчі майстерні «Умілі руки». Запрошуємо вісіх прийняти участь та показати творчі здібності!
1 черв. 2013

Шановні батьки та учні!

Від щирого серця вітаємо вас зі Всесвітнім Днем захисту дітей! Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
31 трав. 2013

Свято "Прощання зі школою"

31.05.2013 року у нашій школі відбувся випуск 11-класників. П'ять випускників були нагороджені золотими та срібними медалями. Усі учні отримали грамоти та похвальні листи, а також атестат про повну середню освіту.
31 трав. 2013

До уваги батьків - екскурсія на метеостанцію

30.05.2013 вихованці табору відпочинку "Вертикаль" пройшли навчальну практику з географії на метеостанції
30 трав. 2013

Шановні батьки, вчителі, друзі!

Випускники 11-А класу нашої школи запрошують вас на випускний вечір, який відбудеться 31.05.2013 о 20-00 в актовій залі ХСШ № 166 "Вертикаль"
29 трав. 2013

Вихованці табору відпочинку з денним перебуванням "Вертикаль"

сьогодні відвідали Молодіжний театр "Мадригал". Цікава програма, чудова гра акторів. Віхованці із захопленням приймали участь в іграх та конкурсах.
28 трав. 2013

Вихованці табору відпочинку з денним перебуванням "Вертикаль"

сьогодні відвідали Харківський міський парк відпочинку ім. М.Горького. Діти у чудовому настрої із захопленням розповіли про свої враження від чарівної екскурсії.
27 трав. 2013

Відкриття табору відпочинку при ХСШ № 166 «Вертикаль»

Свято супроводжувалося пісенними і танцювальними номерами у виконанні хлопців, дівчат та вожатих, веселими конкурсами.