Вітаємо Євгена Сіркова, який посів у конкурсі ІІІ місце, та отримав грамоти та подарунки від Німецького Центру в м. Харкові та Почесного консула Німеччини в м. Харкові Т. С. Гавриш.

14 лист. 2016

12 листопада 2016 року учні 11Б класу Гончаров Даниїл та Сєрков Євген взяли участь у ІV міському країнознавчому конкурсі «Чи знаєш ти Німеччину», який відбувся в на базі Народної Української Академії в рамках проведення тижнів Німеччини в Харкові. Вітаємо Євгена Сіркова, який посів у конкурсі ІІІ місце, та отримав грамоти та подарунки від Німецького Центру в м. Харкові та  Почесного консула Німеччини в м. Харкові Т. С. Гавриш.