Учні нашої школи прийняли участь у проведенні свята до Дня ветерана, яке відбулося в ХЗОШ № 100.

27 вер. 2016
Національний український «День ветерана» відзначається з 2004 року 1-го жовтня. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу тих людей, за плечима яких багаторічна і старанна праця, вірна служба, заслуги і досвід, який необхідний всім нам. Зі святом Вас, дорогі ветерани! Здоров’я Вам і благополуччя! Ви і досі потрібні нашому суспільству!

Національний український «День ветерана» відзначається з 2004 року 1-го жовтня.