Грандіозне спортивне свято, присвячене відкриттю гімнастичного майданчика, відбулося в нашій школі!

10 вер. 2015
На спортивному святі були присутні почесні гості: голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєва Неллі Василівна, заступник начальника управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Ліпейко Володимир Іванович, 11-разовий чемпіон світу, 12-разовий чемпіон України, заслужений майстер спорту з гіревого спорту Савченко Олександр Іванович та методист ІМЦ Свідерська Надія Павлівна.