6 квіт. 2023

Вітаємо переможців районного конкурсу розробок бібліотечних уроків «Бібліотечні медіа уроки»!

ОЗНАКИ ТА СИМПТОМИ СТРЕСУ В ДІТЕЙ

5 квіт. 2023

Що я скажу доньці, коли вона трохи підросте: принципи та поради

5 квіт. 2023

Які прилади можуть спричинити отруєння чадним газом?

Рік тому ЮНІСЕФ відкрив першу Дитячу точку Спільно

5 квіт. 2023

У Міжнародний день інформованості про мінну безпеку повторіть з малечею правила мінної безпеки

5 квіт. 2023

СЕРТИФІКАЦІЯ-2023: 6 КВІТНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ САМООЦІНЮВАННЯ ДЛЯ 921 УЧИТЕЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

5 квіт. 2023

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад!

5 квіт. 2023

Профорієнтаційний заход відкритого вебінару Науково-навчального інституту "КІБЕРПОРТ"

Учні 9 класів взяли участь у вебінарі науково-навчального інституту «КІБЕРПОРТ» при Державному біотехнологічному університеті, підготовленому у партнерстві з компанією SOC PRIME «Кібербезпека – персональний виклик»
4 квіт. 2023