ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ У СТАНІ СТРЕСУ

ІГРИ, У ЯКІ ЛЕГКО ГРАТИ БУДЬ-ДЕ

ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ

Підтримай дитину: понад рік дитячі психологи та педагоги надають фахову допомогу Як підтримати дітей під час війни? Як упоратися із тривогою? Які провести цікаві заняття? Яку прочитати казку?

УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ ЗА КОРДОНОМ ПРОДОВЖУЮТЬ ДОСТАЛЯТИ КНИГИ ТА ПІДРУЧНИКИ

IT FUTURE CONF

Найбільша конференція про IT-сферу для старшокласників
9 квіт. 2023

Всеукраїнський семінар «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь: особливості впровадження»

БУДЬ ОБАЧНИМ!

8 квіт. 2023

НМТ-2023: ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ВСТУПНИКАМ ІЗ ТОТ?

8 квіт. 2023

НМТ: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ КАТЕГОРІЮ І НЕ ПОМИЛИТИСЯ, ЯКЩО ЗАРАЗ НАВЧАЄШСЯ ЗА КОРДОНОМ

8 квіт. 2023

Посібник “Подолання освітніх втрат з української мови та літератури. Методичні рекомендації та приклади уроків”