Підвищення кваліфікації для вчителів початкових класів «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»

27 квіт. 2024

228 учителів початкових класів Київського району 27 квітня закінчили тренінги, які проводились протягом лютого-квітня 2024 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з the LEGO Foundation у межах реалізації програми підвищення кваліфікації для вчителів початкових класів «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

Проведення тренінгів у Харківській області відбувається із залученням регіональних тренерів за графіком, затвердженим наказом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації.

За відгуками тренера Коваль Олени Омер’янівни вчителі нашого району професійні, сучасні, освічені, позитивні, неперевершені професіонали, які тримають стрій.

Від імені учителів початкових класів виказуємо щиру подяку за цікавий, інтерактивний, корисний тренінг керівнику груп Київського району Коваль Олені Омер’янівні.