Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу

26 квіт. 2024
Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу

Сьогодні Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу – найбільшу за всю історію ядерної енергетики. У житті українців Чорнобиль є символом болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети.

До Дня пам’яті Чорнобиля у  ХЛ №166  проведені бесіди, виховні години з метою поширення інформації про наслідки катастрофи, виховання у людей свідомого ставлення до проблем екології та ядерної безпеки, а також сприяння формуванню пам'яті про події, що сталися на Чорнобильській атомній електростанції.

Учні прослухали інформаційні повідомлення «Мужність і біль Чорнобиля», «Дзвони Чорнобиля душу бентежать...», були організовані виховні години за темами: «Чорнобильська трагедія», «Чорнобиль як хмара», «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить...», «Чорнобиль – чорний біль нашої землі».

Учні молодших класів переглянули мультфільми: «Казка про Чорнобиль», «Книга-мандрівка. Україна. Чорнобиль», а учні середніх та старших класів – документальний фільм «Чорні крила біди» після чого було організовано конкурс малюнків «Біль Чорнобиля» та згенеровано колажі за допомогою технологій штучного інтелекту «АРТ проти технокатастроф».

Також учні долучилися до освітньо-мотиваційного проєкту до 38 річниці Чорнобильської катастрофи «Харків пам’ятає CHORNOBYL», ініційованим Національним технічним університетом «ХПІ».

Учні отримали цікаву та корисну інформацію про різноманітні джерела енергії, про принцип роботи атомних електростанцій.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Фото доступні за покликанням.