7 груд. 2023

Про надання грифу «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти

6 груд. 2023

День Збройних Сил України

Вітаємо зі святом сильних та непохитних! День Збройних сил – це не лише день армії, а й день героїв, які стоять на захисті кожного українця. Дякую вам за сміливість, рішучість та любов до рідної землі! Слава вам та вашій службі! Слава Україні!
6 груд. 2023

День святого Миколая

Діяння Святого стали причиною появи багатьох легенд та переказів. За легендами він опікується подорожуючими та воїнами, був покровителем усіх тварин, дітей та допомагає бідним. Образ Святого Миколая для всіх людей став уособленням добра та бажання творити чудеса.
5 груд. 2023

Профорієнтаційна робота

Учні 10-х та 11-х класів в онлайн режимі зустрілися з представниками Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
5 груд. 2023

Міжнародний день волонтера

В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил нашій армії та підтримку вимушеним переселенцям.
4 груд. 2023

Освітян запрошують долучитися до Національного уроку волонтерства

3 груд. 2023

Вітаємо!!! Хіценка Михайла