Учителів запрошують взяти участь у новій хвилі «Шкільного уроку волонтерства»

13 бер. 2024
Учителів запрошують взяти участь у новій хвилі «Шкільного уроку волонтерства»

Освітян запрошують доєднатися до IV хвилі проєкту “Шкільний урок волонтерства” для учнів 8-11 класів. Він покликаний розповісти школярам і школяркам, що таке волонтерська діяльність і надихнути їх впливати на розв’язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні. Докладніше дізнатися про конкурс педагоги зможуть на спеціальному вебінарі.

Ініціаторами проєкту є ГО «Українська Волонтерська Служба» та ГО «JuniorS» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту та Інститут модернізації змісту освіти МОН України. Онлайн-зустріч із організаторами проєкту відбудеться 19 березня о 16:00. Під час вебінару учасники й учасниці дізнаються про умови конкурсу та отримають поради щодо методології викладання уроків волонтерства.
   Для участі в конкурсі вчителям і вчителькам необхідно заповнити заявку за посиланням. Освітянам, які бажають провести заняття у своїх школах, організатори нададуть усі необхідні матеріали.
   Зареєструватися на вебінар можна усім охочим.