Пишаємося нашими талановитими учнями та їх наставниками!

5 бер. 2024
Пишаємося нашими талановитими учнями та їх наставниками!

З 23 січня по 19 лютого 2024 року в Харківській області відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році. Змагання з 19 предметів пройшли в дистанційній формі, тому участь в них змогли взяти учні, які знаходяться в різних куточках світу.

Список переможців за покликанням (олімпіади та конкурси),                  покликанням (МАН)

Приємно відмітити, що наші учні продемонстрували гарні знання іноземних мов, природничих наук та високий рівень володіння інформаційними технологіями.

Ми пишаємося нашими талановитими учнями та їх наставниками й бажаємо подальших успіхів в опануванні нових знань!