Засідання РМО учителів хімії

16 січ. 2024
Засідання РМО учителів хімії

Міністерство освіти і науки України затвердило модельні навчальні програми для 7–9 класів Нової української школи. Сьогодні, 16 січня 2024 року, ці питання обговорювали учителі хімії нашого району.

З доповіддю «Упровадження нового стандарту базової середньої освіти у світі Концепції Нової української школи на уроках хімії» виступила керівник районного методичного об'єднання Локтіонова Алла Олександрівна, учитель хімії Харківського ліцею № 17.

Учасники засідання обговорили модельні програми з хімії та організаційні питання, які стоять перед педагогами.

Обговорили також питання про участь команди учнів району у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії.