Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки

17 січ. 2024

На сайті Міністерства освіти і науки оприлюднено організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024-2025 роки. Документ затверджено на початку січня Державною службою з надзвичайних ситуацій.

Відповідний лист Міністерства освіти і науки України доступний за покликанням.

Згідно з документом, створення належних умов для навчання дітей дошкільного віку, учнів і студентів діям у надзвичайних ситуаціях є одним із пріоритетних напрямів для України на 2024–2025 роки у сфері цивільного захисту.