Участь у освітньому хаб-проєкті NURE School 2024

11 січ. 2024
Участь у освітньому хаб-проєкті NURE School 2024

11 січня 2024 року, учні 11х класів нашого ліцею у метрошколі взяли участь у освітньому хаб-проєкті NURE School 2024, який проводиться за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова та Департаменту освіти Харківської міської ради.

NURE School - це сучасний освітній простір ХНУРЕ для залучення уваги молодіжної аудиторії до ІТ освіти та університету, це можливість учасникам отримати нові знання, навички та досвід у сучасних ІТ, Hi Tech та Media напрямах освіти, це живе спілкування з фахівцями та однокласниками.

У ході зустрічі фахівці ознайомили школярів з технологіями лазерного гравірування та передачі інформації за допомогою лазерного променю, надали практичні поради, які допоможуть їм створювати цікавий та ефективний медіаконтент для соціальних мереж.

Захід пройшов пізнавально, цікаво та з користю для дітей.