Отримання новорічних подарунків

25 груд. 2023
Отримання новорічних подарунків

Новорічні свята - час, коли кожен з нас чекає дива, вірить в казку та сподівається на здійснення найзаповітніших мрій. Але для українців у 2024 році головне бажання - мир та перемога над ворогом.
Напередодні Нового 2024 року учні нашого ліцею отримали приємний сюрприз - солодкі новорічні подарунки від Харківської міської ради. Це стало справжньою радістю для дітей. Разом з солодощами вони отримали теплі вітання з нагоди свят від Харківського міського голови Ігоря Терехова з побажаннями здоров'я, щастя та успіхів.
Такі добрі сюрпризи особливо важливі для підняття настрою та створення святкової атмосфери в нелегкі часи, які переживає наша країна. Подарунки для дітей - це не лише радість тут і зараз, а й інвестиція в майбутнє нашої нації. Адже саме діти є запорукою кpaщого завтрашнього дня України.Тож нехай новорічні свята принесуть якомога більше радості та позитивних емоцій усім дітям! А 2024 рік стане для них роком нових можливостей, цікавих відкриттів та успіхів в навчанні!
Дякуємо кожному захиснику, який ціною власного життя боронить нашу свободу. Низький уклін нашим героям, які мужньо стримують орди ворога. Слава Україні! Слава українським воїнам!
Нехай 2024 рік стане для України та всього цивілізованого світу роком миру та світлого майбутнього. Разом ми непереможні! Ми віримо у перемогу!