Великдень

16 квіт. 2023
Великдень – величне і світле свято для кожного з нас. Кожна родина веде ретельні приготування, прибирає та прикрашає оселю. Учні початкової школи також готувалися до Великодня: розписували писанки, робили різноманітні поробки та яскраві малюнки. Була створена онлайн - виставка творчих робіт "Великодні візерунки", щоб кожен міг побачити ці витвори мистецтва. Класні керівники проводили виховні години про традиції святкування Великодня в Україні та у світі. Вітаємо вас зі світлим святом! Нехай незламна віра надає сил, а справжня любов наповнює гармонією життєвий шлях!