ДО УВАГИ БАТЬКІВ!ЗВЕРНЕННЯ ДИРЕКТОРА

19 квіт. 2023
Звернення директора до батьків

Шановні батьки!

На жаль, в Україні зявилася спільнота фанатів,яка називає себе "Реданом"і має символ зловісного павука.Вони фарбують волосся в чорний коір, носять чорний одяг із павуками. Їхня поява привернула до себе увагу "ультрас" - футбольних фанатів. Між ними відбуваються сутички. Наприкінці лютого в нашому місці зібралося майже 250 осіб, більшість з яких нееповнолітні. Поліції вдалося запобігти масовій бійці, але такі ситуації спостерігалися і в інших містах. Діти можуть навіть не підозрювати, що вони стають жертвами маніпуляції через влаасну аполітичність.

Батьки зобовязані приділяти належну увагу своїм дітям, щоб уберегти їх від невиправданих вчинків.

1.Цікавтеся,куди ваша дитина ходить і як проводить свій час.

2. Заведіть власний обліковий  запис і станьте другом дитині в соціальнних мережах

3. Ознайомтеся з її віртуальними друзями.

4. Зверніть увагу на фото та відео, які викликають інтерес у дитини, зокрема збережені, поширені та ті, що спдобалися.

За даними правоохоронців, "ПВК Редан"  нібито засуджує насильство, але будьте уважні та обережні, наслідки можуть бути непередбачувані, якщо ваша дитина потрапила до її мережі.

Як розпізнати у своїй дитині учасника "ПВК Редан"?

Молоді люди цієї субкультури:

-використовують символіку павука;

-носять довге волосся;

-в одязі віддають перевагу стилю оверсайз.

Прошу Вас: Бережіть своїх дітей!

Директор КЗ ХСШ №166 "Вертикаль"

Коломієць С.Р.