Районне методичне об`єднання учителів 2-х класів

7 квіт. 2023
Районне методичне об`єднання учителів 2-х класів

07 квітня 2023 року відбулось районне методичне об`єднання учителів 2-х класів. З доповіддю «Вправи на розвиток логічного та креативного мислення в учнів початкових класів» виступила учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Іваненко В.С.

З метою розвитку логічного мислення кожного учня вчителю необхідно на кожний урок підбирати пізнавальні завдання. Це дасть можливість сформувати і розвинути всю різноманітність інтелектуальної і творчої діяльності учнів і забезпечити перехід від репродуктивних, формально-логічних дій до творчих. Учитель поділилась досвідом роботи щодо підбору вправ та завдань для розвитку логічного мислення.

Учасники зборів мали змогу подивитися фільм на тему: «Прийоми роботи зі словниковими словами. Види словникової роботи на уроках у початковій школі», який зробила вчитель початкових класів Харківської спеціалізованої школи № 16 Сіденко С.В. з досвіду своєї роботи.

Керівник РМО Попова Наталія Миколаївна, учитель початкових класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36, підвела підсумки роботи РМО у 2022/2023 навчальному році.

Усі матеріали методичного об’єднання будуть розташовані на офіційному сайті Управління освіти у розділі "Діяльність РМО. Початкова школа".