Швейцарсько-український проєкт DECIDE запустив ініціативу «Стаємо сильнішими разом!», що покликана допомогти українським дітям, які постраждали від війни.

11 квіт. 2023
Нещодавно швейцарсько-український проєкт DECIDE запустив ініціативу «Стаємо сильнішими разом!», що покликана допомогти українським дітям, які постраждали від війни.

Уже завтра, 12 квітня, у прямому ефірі презентують її перший напрям. В ефірі команда проєкту DECIDE розповість про психологічні аспекти самодопомоги педпрацівникам в умовах війни та про педагогічні аспекти роботи з дітьми, які опинилися в умовах війни.
У презентації візьмуть участь:
▪ Андрій Вітренко, заступник міністра освіти і науки України;
▪ Валентина Полторак, менеджерка швейцарсько-українського проєкту DECIDE;
▪ Марія Гриньова, національна експертка проєкту DECIDE;
▪ Олена Солнцева, експертка проєкту DECIDE;
▪ Діана Карпенко, експертка проєкту DECIDE.
Модеруватиме онлайн-презентацію Анна Грищенко, експертка проєкту DECIDE та координаторка ініціативи.
Початок о 12:00 	<br clear='all'/>
<br/>