Цікава інформація

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

До Вашої уваги чудовий короткометражний мультфільм про доброту, дружбу, співчуття та підтримку близьких. Історія розповість про хлопчика-підлітка, який сховався від всього світу за компютерними і віртуальними іграми. Він не гуляє і  не спілкується з однолітками, але у нього є на то своя причина. Історія вчить і дітей, і дорослих, не падати духом.    Мультфільм "Подарунок"

Шановні учасники освітнього процесу! До Вашої уваги - сучасні фільми про безпеку дітей в інтернеті. Інколи діти не можуть правильно зреагувати на матеріали з мереж по різним причинам . Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки, тому вивчаємо інформацію і  захищаємо себе від небажаних наслідків сумнівної інформації!

ДІЯ Серіал для батьків "Безпека дітей в інтернеті!

Як громаді стати цифровою

Цифрограми для громадян та вчителів