Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Додаткові освітні послуги

З метою підвищення рівня якості навчально-виховного процесу, з урахуванням потреб та інтересів учнів, відповідно до нормативних документів, школою протягом навчального року надаються додаткові платні послуги

Заняття проводять учителі школи та керівники гуртків.
Зарахування учнів у групи здійснюється на підставі заяв батьків або осіб, які їх замінюють.

Вартість послуги розраховується централізованою бухгалтерією управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради відповідно до кваліфікації вчителя (керівника гуртка), кількості годин на тиждень та кількості учнів у групі.

Зразок квитанції про оплату додаткових послуг та гуртків                                           з 01.01.2018 року

ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАДАННЯ ДОДАТКОВИХ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

ХАРКІВСЬКОЮ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЮ ШКОЛОЮ І- ІІІ СТУПЕНІВ №166 "ВЕРТИКАЛЬ"

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Нормативна база

Більше інформації щодо нормативних документів можна переглянути на сайті управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Харківської області: нормативні документи.

Розклад гуртків з 01.10.2018 р.

Калькуляція на 1 учня  з 01.10.2018