Електронні квитки E-Tiket

Рішення ХМР від 20.12.2017 року №892

Договір між КП "ХарківПас" та КЗ ХСШ №166 "Вертикаль" від 29.12.2017 року

Отримання єдиного проїздного квитка E-Tiket

Відповідно до Рішення учням загальноосвітніх шкіл з 1 січня 2018 року надано право пільгового проїзду в метро, трамваї, тролейбусі в місті Харкові.

Право пільгового проїзду для учнів шкіл застосовується  упродовж навчального року - з 1 вересня по 30 червня. Під час проїзду у наземному міському електротранспорті, як і раніше, вартість квитка у 2-х видах транспорту (трамвай та тролейбус) буде складатимуть 20 грн за місяць, в одному – 15 грн.

Вперше міська влада надає школярам 50% пільгу на проїзд в метрополітені до 50 поїздок на місяць.

Право пільгового проїзду в метро, трамваї, тролейбусі в місті Харкові для учнів шкіл застосовується за постійним місячним пільговим квитком у вигляді єдиного електронного квитка “Eticket” та наявності учнівського квитка.

Право пільгового (безкоштовного) проїзду в метро, трамваї, тролейбусі в місті Харкові для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - учнів шкіл застосовується за постійним місячним пільговим квитком у вигляді єдиного іменного електронного квитка “Eticket” та наявності Єдиного квитка встановленої форми.

Постійні місячні пільгові проїзні квитки у вигляді електронних квитків для пільгового проїзду у метро, трамваї, тролейбусі в м.Харкові учні отримують за місцем навчання.

Для отримання електроннихї квитків надаються такі документи:

- заява, написана власноруч одним із батьків;

- копія ідентифікаційного коду дитини;

Для пільгового контингенту до вищезазначених документів додаються такі документи:

- копія документів, що засвідчують пільговий статус дитини.

УВАГА!!!

Квитки надаються безкоштовно!!!

За довідками звертатися до відповідальної особи з вирішення цього питання, а саме:

шкільного психолога Соколової Олени Іванівни (2 поверх, молодша школа).

р.т. 725-13-31