Відбулася звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування за темою «Збережемо мир в Україні!»

4 груд. 2018
Перед конференцією була проведена акція «Пошта миру» та флешмоб «Дзвоники миру»

Перед конференцією була проведена акція «Пошта миру» та флешмоб «Дзвоники миру».

На конференції наша школа була нагороджена свідоцтвом «Школа миру 2018» за активну участь у Всеукраїнському проекті «Мережа шкіл миру», яка здійснюється Всеукраїнським союзом ветеранів війни, Асоціацією миротворців України, Громадським об’єднанням миротворців та учасників міжнародних операцій за підтримки Представництва ООН в Україні та Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру» (AISP/SPIA).