Сьогодні в ХСШ №166 „Вертикаль” відбувся творчий конкурс між 5-ми класами за темою „Без верби і калини нема України” з метою виховання любові до Батьківщини, поваги до народних традицій.

27 вер. 2018
На заході були присутні директор школи, завуч з виховної роботи, класні керівники, батьки, учні 8-х класів. Захід був проведений в межах проектів „З любов’ю до України”, „Ми миротворці”.

Сьогодні в ХСШ №166 „Вертикаль”  відбувся  творчий конкурс між 5-ми класами за темою „Без верби і калини нема України” з метою виховання любові до Батьківщини, поваги до  її культури та народних традицій.

На заході були присутні директор школи, завуч (хоча такого поняття не існує років 10) з виховної роботи, класні керівники, батьки, учні 8-х класів. Захід був проведений в межах проектів „З любов’ю до України”, „Ми миротворці”.